2012. Február 23., Csütörtök

Saját talkshow-t indít a WikiLeaks

E-mailNyomtatásPDF

Julian Assange

Az igazságot nem lehet elhallgattatni! - reméljük ennél valamivel frappánsabb címmel, illetve jelmondattal áll majd elő Julian Assange. A Wikileaks nem rég jelentette be, hogy az alapító saját talk show-t indít, ahol politikai vezetőket, gondolkodókat, és napjaink forradalminak tartott személyiségeit kapja majd mikrofonvégre.

Az oldal munkatársai jelenleg kevés információt szivárogtattak ki a műsorról, de várhatóan heti 10 darab 30 perces epizóddal jelentkezik majd Assange. Az első epizód várhatóan március közepén kerül a képernyőkre.

További meg nem erősített hírek szerint az első adás exkluzív vendége lesz Steve Jobs, aki egy CGI-animált hologrammon keresztül fog még egyszer és utoljára követőihez szólni. A beszédet egy valódi iPad 3-ról fogja felolvasni.

Címkék: hírek | julian assange | sorozat | wikileaks

Szóljon hozzá!

A hozzászólások nem tükrözik a PC Pult véleményét!

A regisztrált felhasználók hozzászólása azonnal megjelenik, a vendégek hozzászólásai késleltetve jelennek meg.


Biztonsági kód
Frissítés

Share/Save/Bookmark